• 24.06.2026 14:06

Директора Ніжинської гімназії №2 нагороджено премією Софії Русової

Чт, 29 Вересня в 0:24

За підсумками спільного онлайн-засідання Колегії Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації та постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери 21 вересня 2022 року визначено переможців обласної Премії імені Софії Русової та обласної Премії імені Георгія Вороного.

28 вересня 2022 року о 10:00 відбулися урочистості з нагоди професійного свята Дня працівників освіти та вручення обласних Премій!

Премією Софії Русової нагороджено Матях Людмилу Анатоліївну, директора Ніжинської гімназії №2 Ніжинської міської ради Чернігівської області.

Бажаємо Вам щастя і здоров’я, наснаги й успіхів у подальшій роботі та нових досягнень!

Управління освіти Ніжинської міської ради

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *