• 28.06.2026 15:12

Ніжинські педагоги змагалися в українознавчому конкурсі

Ср, 9 Листопада в 1:39

До дня української писемності та мови, сьогодні, 8 листопада, в Будинку дітей та юнацтва, було організовано квіз-гру «Український ерудит».

З кожного закладу загальної середньої освіти було представлено команду педагогічних працівників, які змагалися в українознавчому конкурсі.

Загалом було дев’ять завдань, після чого журі, у складі: начальника Управління освіти Валентини Градобик, заступника міського голови Сергія Смаги, представника благодійного фонду «Копиця» Лариси Павленко, заступника начальника Управління освіти Надії Пономаренко оголосили подяку всім учасникам гри та вручили нагороди.

За інформацією Управління освіти Ніжинської міської ради

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Фото Ніжинська міська рада:

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *