• 26.08.2026 12:28

У Ніжині роздали понад 18 тисяч пігулок калію йодид

Вт, 14 Лютого в 0:56

У Ніжині станом на лютий 2023 року сімейні лікарі видали містянам 18 тисяч 164 таблетки калію йодиду. Розпочали видачу в грудні минулого року.

Повідомляє Нежатин.

Таблетки “Калію йодид” КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» отримав централізовано від обласного управління здоров’я. Нагадаємо: ці пігулки застосовують для профілактики ускладнень після радіаційної небезпеки.

Звісно, ми всі дуже сподіваємось, що вони нікому з нас не знадобляться, але наголошуємо: отримати таблетки можна у свого сімейного лікаря, всім жителям громади віком від 0 до 40 років.

Наразі заклад забезпечений цими ліками, на залишку – 9 тисяч 126 таблеток, тому хто не отримав, звертайтеся.

Лікарі стверджують: не рекомендують приймати калію йодид людям, яким за 40 років, бо негативні наслідки вживання цього препарату переважають над позитивними.

І ще важливий момент: таблетки калію йодиду не можна приймати для профілактики! Тільки у разі оголошення радіаційної небезпеки.

Підготувала Валентина Пильник

Фото ілюстрове

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Ніжинець Іван Прудько отримав по 200 балів на НМТ з чотирьох предметів
Освіта під час війни: коментар ніжинського викладача математики Євгена Ткаченка
Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *