• 28.06.2026 23:52

У Прилуках поліцейські знайшли зниклу пенсіонерку

Вт, 23 Лютого в 8:42

Правоохоронці встановили місцезнаходження 86-річної жінки, яка загубилася у місті. 

Втомлену жінку відшукали на залізничному вокзалі в місті Прилуки.

Про це повідомляє прес-служба поліції Чернігівської області.

По допомогу поліції в пошуках пенсіонерки звернулися її рідні. Вони розповіли, що напередодні літня жінка вийшла з дому і зникла. Спочатку родичі намагались знайти пенсіонерку самотужки, та всі зусилля були марними. Тож сьогодні зранку вони вирішили звернутися до поліції.

Родичі описали зовнішність та одяг зниклої. Також вони повідомили, що 86-річна жінка має проблеми з пам’яттю та невпевнено орієнтується у просторі.

Прочісуючи вулиці міста і всі людні місця, поліцейські помітили розшукувану на залізничному вокзалі. Вона була втомлена та розгублена. Стан здоров’я жінки, враховуючи її поважний вік, був задовільний.

Правоохоронці запросили пенсіонерку до салону службового авто та доставили до родини.

високий вал

Схожі записи

Ошукали військовослужбовців ЗСУ та волонтерів – на Чернігівщині судитимуть злочинну групу
Обстріл Сновська: пошкоджені могили та поранена жінка
Трагедія на Чернігівщині: тіло чоловіка знайшли у ріці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *