• 26.06.2026 21:57

Весняна толока на території Ніжинської центральної міської лікарні ім. М. Галицького

Пт, 24 Березня в 16:06

Весняна толока на території Ніжинської центральної міської лікарні ім. М. Галицького

Вже традиційно напередодні Великодня за ініціативи міського голови Олександра Кодоли у місті проводиться місячник з благоустрою. Попри війну, цей рік не став виключенням.
Сьогодні, 24 березня, добрий приклад показав трудовий колектив центральної міської лікарні. Всі гуртом вийшли на прибирання території біля своєї установи.
Як зауважила генеральний директор лікарні Ольга Швець: «Спільно ми робимо велику добру справу. Дякую колективу, який долучився до ініціативи і зробив свій внесок у чистоту нашого міста».
Пам’ятаймо – затишок та комфорт у громаді залежить від кожного з нас!

Ніжинська міська рада

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *