• 26.06.2026 18:40

На Чернігівщині п’яний водій в’їхав у газопровід і залишив ціле село без газу

Пн, 27 Березня в 23:40

25 березня опівночі водій у стані алкогольного сп’яніння в’їхав у газопровід-перехід через річку в селі Ряшки Прилуцького району. У результаті пошкоджений газопровід, витік газу та припинення газопостачання у цілому селі.

Про це повідомляє АТ «Чернігівгаз».

Поліція склала протокол на горе-водія, за законом він має компенсувати завдані збитки.

«Наші фахівці усунули аварію і нині здійснюють проектування будівельно-відновлювальних робіт та підготовку до них. Дана ділянка мереж є досить специфічною – це повітряний перехід через річку.

Звертаємося до жителів села з проханням забезпечити доступ працівників газової служби до газових систем своїх помешкань, як цього вимагає регламент проведення відновлювальних робіт на газових мережах», — йдеться у повідомленні.

Фото з групи Сухополов’янської ОТГ

Челайн

Схожі записи

Ошукали військовослужбовців ЗСУ та волонтерів – на Чернігівщині судитимуть злочинну групу
Обстріл Сновська: пошкоджені могили та поранена жінка
Трагедія на Чернігівщині: тіло чоловіка знайшли у ріці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *