• 24.06.2026 07:38

У Маріуполі окупанти невдовзі можуть розпочати злочинну “мобілізацію”

Чт, 20 Квітня в 23:57

В тимчасово окупованому Маріуполі невдовзі може розпочатися злочинна «мобілізація» до армії рф.

Про це йдеться у повідомленні міської ради Маріуполя

Нагадаємо, що згідно “рішення” ватажка окупантів пушиліна – до серпня на окупованій Донеччині триватиме призов чоловіків 1996-2005 років народження. Нагадаємо, що у невизнаній “днр” оголосили “мобілізацію” для молоді.

При цьому місцеві, т.зв. окупаційні “адміністрації”, мають шукати громадян, які не виконують “військові зобов’язання”.

Додається, що їм погрожують кримінальною відповідальністю.

“Тож можна припустити, що під так званим призовом, окупанти розпочнуть справжню мобілізацію. Адже наразі вони готуються до контрнаступу ЗСУ”, – констатує міськрада Маріуполя.

“росіяни постійно показують неймовірний рівень свого цинізму. Вони зруйнували наше місто, а тепер хочуть змусити маріупольців воювати проти своїх же. Адже вони сприймають місцевих жителів як гарматне м’ясо. Віримо, що вже скоро ЗСУ звільнять наше місто та маріупольці будуть у безпеці”, – сказав мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Спротив

Схожі записи

“Немає іншого вибору”: жителів Польщі закликають готуватися до війни з Україною, а не Росією
У центрі Варшави підпалили ресторан українських власників
Австрія закликала обмежити автоматичний захист для українських чоловіків призовного віку в ЄС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *