• 28.06.2026 14:43

Ніжинські гімнастки виборили майже всі перші місця на турнірі в Сумах

Сб, 27 Лютого в 13:56

24-26 лютого у м.Ромни, Сумської області проходив відкритий турнір з гімнастики спортивної.

У змаганнях взяли участь команди: м.Черкас, Харькова, Сум, Ромнів, Н.Сіверська, Чернігова та Ніжина. Вихованки тренера Ніжинської КДЮСШ ФСТ “Спартак Олени Бурнос показали наступні результати:

по розряду КМСУ – Ткаченко Тетяна 2008 р.н. – ІІ місце;

по І спортивному – Швець Владислава 2009 р.н. – І місце;

по ІІІ спортивному – Мінаєва Катерина 2011 р.н. – І місце;

по ІІІ спортивному – Глушко Еліна 2012 р.н. – І місце.

по ІІІ спортивному – Нещерет Даша 2012 р.н. – ІІ місце;

по І юнацькому – Дворська Анна 2013 р.н. – І місце;

Дробязко Ксенія 2013 р.н – ІІ місце та Бровко Влада – ІІІ місце.

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *