• 24.06.2026 05:01

У Ніжині на честь шістьох полеглих захисників відкрили меморіальні дошки

Чт, 29 Лютого в 11:10

28 лютого на честь шістьох полеглих ніжинських захисників на будівлі ЗОШ №15 відкрили меморіальні дошки.

Про це повідомляє міська рада.

Старший сержант Олександр Гега, головний сержант Сергій Богатенко, майор Сергій Корольков, солдат Олексій Удовик, старший солдат Роман Катруха та старший солдат Максим Ковальчук – випускники цього навчального закладу, які були вірні присязі до останнього подиху та загинули, захищаючи Україну від російських окупантів.

У цій десятирічній війні з росією загинули й інші випускники цієї школи: Тахір Баширов, Віктор Македон, Дмитро Антиков, Олександр Єсипенко, Роман Литвинов, Віталій Дворнік, Євген Старостенко та Артем Григоренко, меморіальні дошки на честь яких уже встановлені.

Пам’ятні знаки на фасаді школи – це нагадування майбутнім поколінням про героїчний подвиг загиблих захисників України.

Челайн

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *