• 25.06.2026 18:40

На фронті загинув саксофоніст і артист оркестру чернігівського Міського палацу культури Дмитро Гладіренко

Сб, 21 Березня в 23:33

12 березня під час виконання бойового завдання загинув артист оркестру, саксофоніст Дмитро Гладіренко.

Про це повідомляє Міський палац культури. Чернігів.

Дмитро був не лише талановитим музикантом, а й щирою людиною, відданою своїй справі та Україні. Він мріяв після війни повернутися на сцену, знову взяти до рук саксофон і грати для глядачів.

Навіть після поранення, під час відпустки, він приходив до оркестру і грав — його музика наповнювала зал теплом і надією.

Колеги висловлюють щирі співчуття рідним і близьким загиблого, розділяють їхній біль та схиляють голови у скорботі.

Світла пам’ять Герою.

mynizhyn

Схожі записи

Ошукали військовослужбовців ЗСУ та волонтерів – на Чернігівщині судитимуть злочинну групу
Обстріл Сновська: пошкоджені могили та поранена жінка
Трагедія на Чернігівщині: тіло чоловіка знайшли у ріці

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *