• 25.06.2026 05:31

За минулу добу в жодного ніжинця не виявили коронавірусу

Пт, 8 Січня в 18:56

За добу на Чернігівщині коронавірус виявили у 35-ти жителів області. Більшість з них у Чернігові — 14 хворих.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі Чернігівської ОДА.

Також тестування підтвердили захворювання у шести жителів Корюківського району, 10 – Прилуцького, чотирьох мешканців Срібнянського та одного Талалаївського районів.

З них 15 перебувають на госпіталізації, решта лікується вдома.

За минулу добу 151 пацієнт одужав від COVID-19. А саме: 17 ніжинців, 19 жителів Чернігівського та 14 Корюківського районів. По дев’ять осіб одужали у Козелецькому, Новгород-Сіверському, Ріпкинському, Семенівському районах та у містах – Чернігів і Прилуки. По чотири – у Борзнянському, Варвинському, Сосницькому, Сновському районах, семеро – у Ніжинському, шестеро – у Носівському, троє – у Бахмацькому. По п’ять осіб одужало у Прилуцькому районі, Менському і Талалаївському. З них 29 інфікованих перебували на госпіталізації.

З них 29 – перебували у лікарнях.

Загальна кількість підтверджених діагнозів з початку епідемії COVID-19 в області наразі 31 381, з яких:

– 19 116 пацієнти одужали;

– 11 386 — лікуються вдома;

– 401 — перебувають у лікарнях;

– 447 летальних випадків;

– 31 померлий із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели понад 500 тестів на коронавірус.

Фото — з мережі.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Високий вал

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *