• 25.06.2026 05:46

Майже 3 млн грн витрачено з ніжинського бюджету. Фото

Пт, 7 Травня в 17:17

Про це на своїй сторінці пише ніжинський міський голова Олександр Кодола:
«Новий сучасний ультразвуковий апарат SAMSUNG тепер працює в Ніжинському пологовому будинку.
УЗІ було придбано за рахунок міського бюджету, у сумі 2,8 млн грн. Даний апарат необхідний для проведення пренатального скринінгу новонародженого.
Подякував колективу пологового за їх сумлінну та відповідальну працю. Це дороговартісне обладнання необхідне для проведення діагностики, тому приємно, що у нашому пологовому будинку є сучасне обладнання для надання якісних медичних послуг.
Працюємо далі!»

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *