• 24.06.2026 22:10

Ніжинська медсестра отримала відзнаку за врятоване життя

Сб, 3 Липня в 1:46

Нагадаємо, о 5- й годині ранку 20 грудня у потязі підвищеного комфорту Ніжин-Київ тендітна, мила ніжинка Олена Бєлік прямувала до своєї роботи у Лікувально-діагностичний центр, аж раптом по гучномовцю передали, що хтось потребує медичної допомоги.

Маючи медичну освіту та добре серце дівчина врятувала життя чоловіку у якого зупинилося серце.

У середу, 30 червня в приміщенні Ніжинського будинку культури відбулося нагородження лауреатів конкурсу професійної майстерності – «Людина року 2019-2020»У номінації “Врятоване життя” перемогла медична сестра відділення онкології  медичної мережі «Добробут»  міста Києва ніжинка Олена Бєлік.

Її рішучість неодноразово рятувала життя жителям Ніжинщини, тому нагорода знайшла свою героїню!

Творіть добро, воно завжди вертається сторицею!

МайНіжин

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *