• 06.06.2026 19:01

Київські вокзали хочуть віддати у “приватні” руки

Нд, 3 Січня в 18:56

Столичні залізничні вокзали планують передати в концесію приватним підприємствам. Про це повідомили в Міністерстві інфраструктури.

Така міра пояснюється тим, що керівництво підприємства Укрзалізниця на здатне забезпечити ефективне управління залізничними вокзалами.

Також в концесію планується передати вокзали Харкова, Дніпра, Вінниці, Хмельницького, Миколаєва та Чопа.

Отримуйте актувальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

«Наші посли залишаються в Києві»: у G7 відреагували на погрози Росії
Дарницька трагедія: діти, яких втратила Україна
Продавали ухилянтам “посвідчення” правоохоронців: у Києві СБУ затримала організатора “бізнесу”. Фото

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *