• 10.06.2026 08:37

Їхав до столиці і помер: в електропоїзді «Ніжин-Київ» виявили тіло чоловіка

Вт, 5 Січня в 12:36

У понеділок, 4 січня, близько четвертої години ранку у електропоїзді «Ніжин-Київ» виявили тіло чоловіка, повідомляє mynizhyn.com

Цей факт підтвердили у поліції Ніжина. Про смерть чоловіка у електропоїзді правоохоронців повідомили медики швидкої допомоги.  
Загиблий  місцевий житель. За словами рідних, їхав до столиці.
Слідів насильницької смерті на тілі не виявлено.
Причини смерті встановить експертиза 
За фактом проводиться розслідування.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *