• 13.06.2026 06:05

Павло Глушко запрошує ніжинців на стадіон

Сб, 16 Січня в 15:08

Зараз чудова морозна погода. І що може бути кращим ніж заняття спортом на свіжому повітрі, де можна зарядитись енергетично та фізично. Ніжинський стадіон “Спартак” розчистили, де тепер можна бігати.

Про це пише начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Павло Глушко написав на своїй сторінці у фейсбук:

“Морозна зима та сніг не привід сидіти вдома. Розчистив для Вас дві бігові доріжки! Запрошую всіх на міський стадіон Спартак! Сам тренуюсь та Вас запрошую!!!P. S. Погодка просто бомба;)”,- говорить Павло Глушко.

Євген Ткаченко

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *