
Важливу інформацію до уваги ніжинців оприлюднила на сторінці у Фейсбук КП “ВУКГ”
“Шановні абоненти комунального підприємства “ВУКГ”! У зв’язку з тим, що при формуванні нарахувань на оплату за збирання, вивезення та захоронення ТПВ стався технічний збій в деяких квитанціях була надрукована сума на оплату крім грудня ще й за січень.
Просимо Вас, не звертати на цю збільшену суму уваги та сплачувати за послуги КП “ВУКГ” у звичному режимі, тобто за попередній місяць.Просимо вибачення за спричинені незручності та дякуємо за своєчасну оплату послуг підприємства”, – йдеться у повідомленні.
Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram




