• 06.06.2026 18:51

Мер Ніжина відзначив Наталію Примушко за краще новорічно-різдвяне оформлення закладу

Пн, 18 Січня в 22:45

Міський голова Ніжина Олександр Кодола привітав директорку ДНЗ №13 «Берізка» Наталію Миколаївну Примушко за краще новорічно-різдвяне оформлення закладу.

“ВІТАЙТЕ, ДРУЗІ! Щасливі миті нагородження учасників міського огляду-конкурсу на краще новорічно-різдвяне оформлення закладу відбулися. Нас всіх вітав міський голова ОЛЕКСАНДР КОДОЛА. ДЯКУЄМО !”,- пише Наталія Миколаївна.

Ми, колектив інтернет видавництв Вкорінь та СтопРагу приєднуємось до привітань.

Євген Ткаченко

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *