• 08.06.2026 20:33

Навіть мер став на ковзани: відкриття нової ковзанки в Ніжині – фото

Вт, 19 Січня в 20:39

По вулиці Об’їжджій, 120 сьогодні, 19 січня, офіційно відкрили льодовий каток.

Покататись на новому льодовому майданчику можуть всі охочі. Вхід безкоштовний, з собою мати ковзани та гарний настрій. Долучитись до зимового виду спорту запросив і дорослих і дітей міський голова Олександр Кодола.

Олександр Кодола переконаний, що зимову ковзанку будуть відвідувати ніжинці всіх вікових категорій та мешканці різних мікрорайонів міста. Міський голова закликав усіх відповідально ставитись до зимового “майданчику” та не допускати його руйнування. 

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю, Лілія Ломакіна  

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *