• 15.06.2026 04:21

Вийшла до лікаря і не повернулась: у Ніжині шукають дівчину. ОНОВЛЕНО

Чт, 21 Січня в 18:33

Увага!!! Пропала людина.

Про це пише на сторінці у Фнйсбук Алла Шапка

“Сьогодні 21.01.2021 вранці вийшла до сімейного лікаря (3-ій мікрорайон) і не повернулася.

Була одягнена в сіру куртку та шапку, чорні лосини та дуті чобітки. Прохання усіх хто щось знає, або бачили її телефонувати чоловіку Андрію 0688073212. Буду вдячна за репост” – , йдеться у повідомленні.

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *