
У Києві автомобільні злодії зняли колеса з машини.
Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє “Київ Оперативний”, публікуючи розповідь власника авто.
Інцидент стався вночі на Березняківській, 26Б.
“Хороші були колеса, на зимовій гумі. Може, хто бачив або є якась інформація, будь ласка, повідомте. Прикро так… Тільки купив нову гуму”, – розповів власник машини.

На інцидент бурхливо відреагували в мережі.
“На OLX треба переглядати. Там знайомий теж зняті диски знайшов через два тижні. Тільки область стояла Чернігівська”, “А на сигналізацію грошей не вистачило?”, “Ще й поріг погнули, судячи з фото”, – пишуть в інтернеті.
Ірина Каплун
Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram




