• 13.06.2026 11:17

В Києві автозлодії відзначилися зухвалою витівкою. Фото

Нд, 24 Січня в 8:49

У Києві автомобільні злодії зняли колеса з машини.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляє “Київ Оперативний”, публікуючи розповідь власника авто.

Інцидент стався вночі на Березняківській, 26Б.

“Хороші були колеса, на зимовій гумі. Може, хто бачив або є якась інформація, будь ласка, повідомте. Прикро так… Тільки купив нову гуму”, – розповів власник машини.

На інцидент бурхливо відреагували в мережі.

“На OLX треба переглядати. Там знайомий теж зняті диски знайшов через два тижні. Тільки область стояла Чернігівська”, “А на сигналізацію грошей не вистачило?”, “Ще й поріг погнули, судячи з фото”, – пишуть в інтернеті.

Ірина Каплун

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

апостроф

Схожі записи

«Наші посли залишаються в Києві»: у G7 відреагували на погрози Росії
Дарницька трагедія: діти, яких втратила Україна
Продавали ухилянтам “посвідчення” правоохоронців: у Києві СБУ затримала організатора “бізнесу”. Фото

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *