• 08.06.2026 04:55

15-річний хлопець вбив 12-літню подругу, через те що «не дала»

Сб, 30 Січня в 9:09

У Київській області 15-річного хлопця судитимуть за вбивство малолітньої подруги. Злочин скоїв неповнолітній житель Яготина.

Про це повідомляє прокуратура Київської області.

Розпочато три кримінальні справи — за умисне вбивство, замах на зґвалтування і крадіжку.

Слідством встановлено, що в серпні минулого року фігурант виробництва, напідпитку, почав домагатися своєї 12-річної подруги, з якою відпочивав на місцевому водосховищі. Отримавши відмову, він задушив дівчинку її ж ременем, після чого викрав у потерпілої мобільний телефон і покинув місце злочину.

Наразі досудове слідство у вказаного виробництва завершено. Обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.

підписуйтесь на наш телеграм канал та будьте в курсі головних новин

джерело

Схожі записи

«Наші посли залишаються в Києві»: у G7 відреагували на погрози Росії
Дарницька трагедія: діти, яких втратила Україна
Продавали ухилянтам “посвідчення” правоохоронців: у Києві СБУ затримала організатора “бізнесу”. Фото

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *