• 13.06.2026 11:08

Під Києвом співробітниця підпалила готель

Пт, 5 Лютого в 13:15

У Броварах Київської області співробітниця готелю після сварки з адміністратором підпалила номер, у якому тимчасово проживала, а потім втекла.

Як розповіло OBOZREVATEL інформоване джерело, попередньо конфлікт виник через несплачені жінці кошти.

У пресслужбі поліції Київської області уточнили, що внаслідок пожежі частково вигоріло оздоблення кімнати загальною площею 26 квадратних метрів.

Рятувальники, які оперативно прибули на місце події, загасили вогонь. Шістьох мешканців готелю евакуювали, щоб вони не отруїлися чадним газом. Постраждалих серед них немає.

Зловмисницю було знайдено та затримано. Її помістили в слідчий ізолятор.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram.

Жінка підпалила номер та втекла
У готелі перебували постояльці

Обозреватель

Схожі записи

«Наші посли залишаються в Києві»: у G7 відреагували на погрози Росії
Дарницька трагедія: діти, яких втратила Україна
Продавали ухилянтам “посвідчення” правоохоронців: у Києві СБУ затримала організатора “бізнесу”. Фото

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *