
Дитина отримала опіки руки. Вона перебуває під крапельницями в опіковому центрі.
У Києві у школярки вибухнув смарт-годинник. Наразі дівчинку госпіталізували до лікарні, їй будуть робити операцію.
Про це APnews пише з посиланням на заяву директорки школи № 99 в Дніпровському районі “Фактам”.
За її словами, мама однієї з учениць молодших класів повідомила, що вранці 4 лютого по дорозі до школи постраждала її дочка.
У результаті вибуху смарт-годинника дівчинка отримала опіки руки. Вона перебуває під крапельницями в опіковому центрі. Її готують до операції.
Більш детальна інформація про дитину, характер травм та інше не розголошується. Не вказується й те, який саме годинник був на руці у дівчинки. За словами родички постраждалої, це був “дитячий смарт-годинник дуже відомої і популярної марки”.
Отримуйте актувальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram.
АВТОР: Олександра Апреутес




