• 28.06.2026 23:42

Наша гордість: ніжинська учениця стала лауреатом Всеукраїнського турніру

Нд, 7 Лютого в 0:38

Учениця 10 класу Ніжинської гімназії № 3 Лавренко Софія стала лауреатом IV Всеукраїнського турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка, другий етап якого відбувся 26 – 28 січня 2012 року. Результатом участі у першому етапі турніру стала експериментальна робота Софії «В долині вулканів». Дівчина – неодноразовий переможець олімпіад та онлайн – конкурсів з хімії. Вітаємо з успішним виступом! Нових перемог та досягнень у розкритті таємниць хімічних реакцій.

Отримуйте актувальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram.

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *