
Співробітники КП «ВАРТА» відтепер можуть складати протоколи про адміністративні правопорушення, повідомляє mynizhyn.
Відповідне рішення прийняли на засіданні виконкому Ніжинради, у четвер, 11 лютого.
Працівники комунального підприємства мають право складати протоколи щодо порушень правил торгівлі, благоустрою, паркування та інших видів адміністративних порушень відповідно до чинного законодавства.
Нагадаємо, у кінці 2020-го року на сесії міської ради прийняли рішення про створення Муніципальної служби порядку “Варта”. Вона має забезпечувати охорону публічного порядку на території Ніжинської територіальної громади у взаємодії з правоохоронними органами, здійснювати профілактику правопорушень, інформувати правоохоронні органи про вчинені злочини і таке інше.
Отримуйте актувальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram




