
Жодні хуртовини та морози не завадять справжнім поціновувачам зимової риболовлі насолодитися улюбленою справою! На щастя найбільша водна артерія Ніжина – Остер, допомагає їм в цьому.
11 лютого декілька ніжинських рибалок, в районі шлюзу, впіймали серйозний улов: амур близько 5 кг, жерех, кілограми на два та щука 4-х кг.
Світлину амура надав портал Nizhyn Online.
Джерело: mynizhyn.com

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram




