• 08.06.2026 04:56

Біля Ніжина зіткнулись дві «дев’ятки»: одного з водіїв деблоковували рятувальники

Чт, 18 Лютого в 12:05

БІЛЯ СЕЛА БОБРИК НІЖИНСЬКОГО РАЙОНУ БЛИЗЬКО ДРУГОЇ ГОДИНИ ДНЯ 17 ЛЮТОГО СТАЛАСЯ ДТП, В РЕЗУЛЬТАТІ ЯКОЇ ТРАВМУВАЛИСЬ ДВОЄ ЛЮДЕЙ. ЗІТКНУЛИСЬ ДВА АВТОМОБІЛЯ «ВАЗ 21099».

Про це Суспільному повідомив речник управління ДСНС в області Олександр Івченко. За його словами, в результаті зіткнення травмувались двоє людей — один із водіїв та пасажир. Водія довелось деблоковувати із понівеченої автівки. Для цього залучали відділення рятувальників із Ніжина.Двох травмованих шпиталізували до Ніжинської центральної міської лікарні.

Джерело suspilne.media

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *