• 28.06.2026 10:50

В метро Києва чоловік впав на колію. Замість допомоги люди знімали на телефони (ВІДЕО)

Нд, 28 Лютого в 11:43

У Києві на станції метро «Майдан Незалежності» чоловік впав з платформи на колію.

відео Київ оперативний

На щастя, чоловіка та його речі встигли вчасно дістати до прибуття потяга. Відео інциденту опублікував Київ оперативний.

Невідомо чи стало йому зле, чи він був у стані алкогольного сп’яніння. Інформація щодо причин падіння уточнюється.

Сумно те, пишуть у коментарях, що багато людей замість того, щоб допомогти людині чи кликати чергового по станції, стоять та знімають усе на телефони. І тільки коли чоловік сам дістався краю платформи йому допомогли піднятися.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

BigKiev

Схожі записи

«Наші посли залишаються в Києві»: у G7 відреагували на погрози Росії
Дарницька трагедія: діти, яких втратила Україна
Продавали ухилянтам “посвідчення” правоохоронців: у Києві СБУ затримала організатора “бізнесу”. Фото

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *