• 14.05.2026 04:38

На Чернігівщині поліцейський отримав службове житло

Чт, 11 Березня в 14:42

Сьогодні начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Володимир Нідзельський вручив сертифікат і ключі від квартири поліцейському з Корюківки.
«Такими діями ми підкреслюємо стратегію Міністерства внутрішніх справ і Національної поліції. Професіональних поліцейських, орієнтованих на довгу чесну службу, треба підтримувати», — сказав Володимир Нідзельський. Олександр Дюба працює в Корюківському районному відділі поліції, учасник антитерористичної операції на сході України. За 2019-2020 роки поліція Чернігівської області придбала для своїх співробітників дев’ять квартир.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Чeline

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

«Там були певні недоліки»: помічник начальника Чернігівського ТЦК купив JEEP у 8 разів дешевше ринкової вартості
«З побратимами 10 діб тримали позицію у повному оточенні ворога»: історія бійця стрілецького батальйону поліції Чернігівщини на псевдо Майор
Амадор Лопес потрапив у розшук ТЦК: подробиці скандального затримання в Чернігові

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *