• 24.08.2026 08:07

На Ніжинщині за останню добу сталися дві пожежі

Вт, 23 Березня в 12:21

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території  Ніжина та району за період з 8:00  22 березня  по 8:00  23 березня  2021 року

– в с. Ярославка Ніжинського  району  (Бобровицька ТГ)  в господарстві  по вул. Чкалова о 16 год. 09 хв. 22 березня сталася пожежа житлового будинку (6х10 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено перекриття на площі 2 кв.м. Причина – недолік конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів. 

– в м. Бобровиця Ніжинського району (Бобровицька ТГ) на території відділення поліції №2 Ніжинського районного відділу ГУНП в Чернігівській області по вул. Незалежності, 28А о 18 год. 18 хв. 22 березня сталася пожежа автомобіля “Mercedes-Benz S 550”. Вогнем пошкоджені моторний відсік, лобове скло та панель приладів автомобіля. Причина та збиток  встановлюються.

джерело

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram 

фото ілюстративне

Схожі записи

Ніжинець Іван Прудько отримав по 200 балів на НМТ з чотирьох предметів
Освіта під час війни: коментар ніжинського викладача математики Євгена Ткаченка
Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *