
Київський бізнес ігнорує локдаун і не піклується про здоров’я киян. Зокрема, це стосується ресторанів.
Про це заявив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан в ефірі телеканалу «Україна 24».
«Що стосується роботи в Києві, то вже майже місяць працює 25 мобільних бригад по суб’єктах господарювання, і щодня, на жаль, накладається до 50 штрафних санкцій. У мобільні групи входить Національна поліція, Держпродспоживслужба, а також Муніципальна охорона. Сьогодні ми зіткнулися з нерозумінням бізнесу, локдаун фактично не дотримується», – зазначив він.
Рубан зазначив, що поліція щодня моніторить діяльність закладів. Якщо виявляються порушення – складаються протоколи, діяльність закладів припиняється.
«Також справи будуть передані до суду – про припинення діяльності порушників. На жаль, ресторатори нехтують своїм здоров’ям і здоров’ям оточуючих», – заявив Рубан.
Нагадаємо, у Києві з 5 квітня посилили локдаун. У столиці закриті школи та дитсадки, кафе і ресторани працюють тільки на винос, громадський транспорт і метро – по спецпропусках.
Загалом з початку карантину в Києві поліція склала понад 200 тисяч постанов через порушення карантинних правил.
В результаті проведеного перед локдауном рейду поліції в Києві з’ясувалося, що з майже 500 перевірених об’єктів 173 порушують карантин. Тобто кожен третій ресторан, клуб і ТРЦ не дотримуються карантинних приписів.
Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram




