• 17.05.2022 16:03

На Чернігівщині депутат від «слуг народу» посварився з депутатом-радикалом

Нд, 25 Квітня в 15:50

Перспективний проєкт із будівництва склозаводу в м. Городня Чернігівської області поки що просувається повільними темпами.

За словами народного депутата Олега Семінського (політична партія «Слуга народу»), цей задум мали почати реалізовувати ще три роки тому, проте через бюрократичну тяганину розпочати будівництво об`єкта ніяк не вдається.

Олег Семінський

Під час квітневої сесії Чернігівської обласної ради Олег Семінський виступив з критикою на адресу заступника голови обласної ради Дмитра Блауша (Радикальна партія Олега Ляшка).

Склозавод включений до державної програми підтримки бізнесу та реалізації ключових економічних проектів, — зазначив народний депутат від Чернігівщини. — Незважаючи на всі виклики, йде активний переговорний процес з представниками однієї з турецьких компаній. На сьогодні будівництво та існування такого підприємства на прикордонній частині Чернігівщини вкрай важливо, якщо зважати на те, що Туреччина є учасником НАТО.

За словами нардепа, саме «радикал» Блауш гальмує цей процес шляхом  створення усіляких комісій. До того ж, до цього часу через такі дії обласного депутата, компанія ніяк не зможе отримати відповідні ліцензії на видобуток надр, тобто піску.

У свою чергу обласний депутат вказав на те, що жодного разу на прохання облради представники інвестора чи інші зацікавлені в цьому особи не прийшли на засідання комісії й не надали необхідних документів, в яких містилися б обґрунтування щодо різних наслідків і, зокрема, екологічних, у зв`язку з розміщенням склозаводу.

Історія цього заводу — прадавня. Нам обіцяли 80 млн доларів, американську компанію, а сьогодні вже — турецьку компанію, післязавтра запропонують китайську, — відреагував на слова Семінського Дмитро Блауш. — Діяльність цього підприємства ми зовсім не контролюватимемо, а отже жодних наслідків перед нами компанія не нестиме…

Нагадаємо, що підприємство з виробництва листового будівельного скла є унікальним, адже в Україні подібних заводів немає. Він розміщуватиметься на околицях Городні, а в селі Ваганичі знаходитиметься кар’єр, звідки вагонами поставлятиметься пісок безпосередньо на підприємство. Передбачається, що у бюджет громади та області від діяльності заводу надходитимуть немалі інвестиції, він зможе надати більше 200 робочих місць для жителів Городнянщини.

біла хата

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Робота медичних закладів Чернігівщини під час активних бойових дій
На Чернігівщині відкопують окупантів для обміну
Окупанти вдруге обстріляли прикордонні населені пункти на Чернігівщині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *