• 28.06.2026 09:48

У НІЖИНІ 40-РІЧНИЙ ЧОЛОВІК НАПАВ З НОЖЕМ НА ДИТИНУ І ВІДІБРАВ У НЕЇ ТЕЛЕФОН

Пт, 30 Квітня в 13:18

Співробітники кримінальної поліції Ніжина затримали 40-річного чоловіка, який з ножем напав на дитину та відібрав у неї сумку з мобільним телефоном.

Про це повідомляє Поліція Чернігівської області на своїй сторінці у Facebook.

29 квітня близько 15-ї години до поліції звернулась мешканка Ніжина, яка повідомила, що на вулиці на її 11-річного сина напав невідомий. Зловмисник погрожував хлопчику ножем та силоміць відібрав його сумку.

Поліцейські того ж дня викрили у скоєному мешканця Вертіївської громади. Чоловіка затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчий відкрив провадження за частиною 1 статті 187 Кримінального кодексу України (розбій), що карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Нині триває досудове розслідування.

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *