• 26.05.2024 18:41

Зірки як компас по життю – інтерв’ю з ніжинським астрологом

Ср, 5 Травня в 12:20

Ніжинка Юлія за своєю першою професією – юрист. У свій час працювала далеко закордоном викладачем англійської мови у дитячому садочку. Спробувала в професіях пов’язаних з продажем, Але, за її словами, відчувала – покликання в іншому, адже завжди тягнуло до глибокого пізнання життя. І вона себе знайшла, почавши професійно займатися астрологією.

Юлія, чому обрали астрологію серед інших напрямків в житті і коли до цього прийшли?

Я все свідоме життя до неї прагнула. Мені було цікаво вивчати психологію і характер людини спиратися на знак зодіаку. Але потім в житті склалися такі обставини, які привели мене саму на консультацію до астролога і я обомліла… Зрозуміла свої помилки, збагнула, коли я звернула не туди і як треба робити в подальшому, аби мати в реальності те майбутнє, яке будую в своїх думках.

Не довго думаючи, купила курси і з великим натхненням почала. На одному з уроків ми з’ясували, що у мене є здібності астролога.

Хто взагалі може бути астрологом, які для цього потрібні якості?

Не буду приховувати – не кожному дано. Це можна подивитися в натальній карті людини і визначити по розташуванню планет. Але важливі такі якості: великі аналітичні здібності, проникливість, вміння донести думку чітко і правильно, дослідницькі здібності, вміння збирати і фільтрувати інформацію і інші подібні. Але, навіть якщо ви не плануєте надалі консультувати, знання будуть 100% корисні в побутовому житті. Єдина порада: не займатись самонавчанням, адже на цьому шляху можна знайти в Інтернеті багато непридатної для використання інформації. Це обов’язково повинні бути курси професійної астрології.

Чи грає роль інтуіція?

Інтуїція не грає особливої ​​ролі, так як це не ворожіння, а точна наука. Добре відчувати енергетику клієнта і його основний посил вам, або десь здогадатися ґрунтуючись на положення планет про певні життєві події. Інтуїція може допомагати, але основні якості описані в відповіді на попереднє питання.

Магія, нумерологія, гадання і астрологія – це не одне й те ж саме?

Ні! Нічого спільного з ворожінням і магією. Нумерологія це про числа. Астрологія – про вплив планет на людину.

Ви допомагаєте людям?

Судячи з відгуків – однозначно так. Часто люди не можуть самі в собі розібратися і зрозуміти куди рухатися, в чому їх покликання, таланти, професія, фінанси, здоров’я, шлюб. Запити можуть бути різні, але після консультації у них завжди все ставати ніби розкладено по поличках, прояснюється розум і вони впізнають себе по-справжньому. Ось тоді і змінюється життя!

 Прогнози не завжди можуть бути позитивними. Не боїтесь казати людям правду?

Якщо прогноз негативний – це лише попередження. А передбачити – означає управляти. Жоден адекватний астролог світу не зможе сказати вам точну дату смерті, вагітності, шлюбу і тд. Але цілком може назвати сприятливий і несприятливий період. Наприклад: який рік краще підходить для зачаття, в який період підвищується ризик екстремальних ситуацій або в який період потрібно берегти здоров’я. Коли володієш цією інформацією і правильно нею користуєшся, то уникнути неприємностей можна. Не буває безвихідних ситуацій, якщо є щось в мінусі, це завжди можна перетворити в плюс.

Церква засуджує спроби людини розвідати своє майбутнє заздалегідь, і ви напевно стикалися з подібним осудом. Але у вас, напевно, є свій аргумент на захист астрологічних знань. Який?

Ні, якщо чесно, не стикалася.

Більшість астрологів вірять в Бога, тому що їм, як нікому, зрозуміло, що все у Всесвіті визначається по його провидінню. Дуже довго астрологічні знання були закритими і ними користувалися тільки священнослужителі. Тому, напевно, церква виступає проти астрології. У житті людей виникають певні труднощі, і вона потребую підказок і допомоги . Ми, астрологи, не пророчимо майбутнє, не впливаємо магією на долю людини. Навпаки, ми показуємо вплив планет під якими людина народилась на життя і як своїми вчинками та зусиллями можна вплинути на хід обставин.  за кожне сказане слово, як ніхто. Астрологія – НЕ ворожіння, астрологи тільки показують людині дороги, вибір – за людиною, малює дороги – Бог.

Що ви можете порадити людям, котрі роблять один з головних виборів у житті – обрання професії?

Завжди слухати своє серце !!! Інтуїтивно кожен з нас завжди знає де правильний вибір. Ну а якщо вам потрібно підтвердження, приходьте на консультацію до астролога. Зірки завжди точні.

Яке у Вас по життю головні кредо у здоров’ю, успіху й коханні? (короткі цитати)

А ось в попередньому питанні і прозвучало моє кредо: слухай себе, своє серце.

Випадковостей не буває. Ніщо в світі не випадково.

Скрізь є система і астрологія цьому підтвердження.

Будь-які труднощі дані для розвитку.

Ну і все подібне) мотиваційний, але засноване на досвіді.

Спілкувалась Марина Волинець

Зазначимо, Юлія починає вести блог на нашому сайті, тому більше цікавих публікацій на тему астрології ви зможете прочитати в наступних публікаціях.

Тож, слідкуйте за новинами на нашому сайті.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *