• 10.02.2026 05:31

В Україні вирує циклон: коли негода відступить

Пн, 24 Травня в 13:18

У ніч з 23 на 24 травня Україну накрив потужний циклон. Його наслідки відчули на собі більшість регіонів країни.

Справжніми дощовими рекордсменами стали Київщина та Черкащина. Там випало “20 – 33 міліметри опадів”.

Зараз циклон переміщується у північно-східному напрямку і до завтра покине територію нашої країни. Сьогодні вдень в Україні (крім західної частини) дощитиме, подекуди можливі грози,
– мовиться у повідомленні.

В Укргідрометцентрі вже попередили, що “на Полтавщині та Сумщині випадатимуть значні дощі”.

“До того ж у північних, центральних та південних областях спостерігатимуться пориви вітру 15 – 20 метрів за секунду. Температура сьогодні вдень становитиме 16 – 21 градус, у південних та східних областях – 21 – 26 градусів, на високогір’ї Карпат – 8 – 13 градусів”, – розповіли синоптики.


Циклон над Україною / Карта Укргідрометцентру

Тим часом на вершині Чорногори у Карпатах досі геть не травнева погода. Станом на 8:00 там зафіксували 0 градусів. На вершині – хмарно та обмежена видимість. Зверніть увагу! Окрім того, станом на 23 травня на вершині Чорногори ще лежав сніг. Окрім того, там зафіксували -1 градус морозу.

Автор:Мар’яна Бекало

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Три місяці без води мешканці Донецька рятуються снігом
Зеленський нагородив екснардепа Ляшка орденом “За заслуги”
У США вважають, що просунулися «дуже близько» до зустрічі Зеленського і Путіна — Axios

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *