• 09.06.2026 11:36

Де тепер ніжинці лікуватимуть шкіряні захворювання: диспансер закрили

Вт, 6 Липня в 17:55

Шкірно-венерологічного диспансера, як такого, в Ніжині більше немає. З 1 липня заклад ліквідовано.

Повідомляє Нежатин.

Диспансер знаходився у комунальній власності обласної ради і перебував у підпорядкуванні області, був одним із структурних підрозділів Чернігівської обласної лікарні.  Відбувся процес реорганізації, і заклад було ліквідовано.

Працівники шкірно-венерологічного диспансера були попередеджені, частину медперсоналу працевлаштовано, ще частина – потрапили під скорочення.

А як же за потреби отримати послуги, запитаєте ви?

Ніжинська міська рада потурбувалася про людей. Щоб ніжинці й жителі району могли в разі необхідності отримати і консультацію, і медичні послуги даного профілю, лікарів диспансеру переведено працювати до Ніжинської міськлікарні. Саме там, в приміщенні поліклініки міськлікарні здійснюватиметься прийом хворих.

Валентина Пильник

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *