• 26.05.2024 07:46

Про що говорили на оперативній нараді в Ніжині

Пн, 12 Липня в 17:12

12 липня міський голова Олександр Кодола провів щотижневу оперативну нараду з керівниками відділів та управлінь.
На початку наради міський голова Олександр Кодола повідомив, що на попередньому тижні провів зустріч з керівництвом Укрзалізниці щодо пільгового перевезення громадян та додаткового електропотяга через станцію Ніжин до столиці. Орієнтовно сучасний, нового зразку електропотяг почне курсувати через Ніжин в години пік найближчим часом.
Керівники прозвітували про виконану роботу за попередній тиждень та окреслили плани на поточний.
Начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолій Кушніренко поінформував, що укладено договори на проведення реконструкції вул.Гоголя та встановлення фонтану на центральній площі міста.
Реконструкція вулиці Гоголя проектом передбачена на два роки. В 2021 році виділено 11 млн.грн., а на 2022 рік- заплановано 9 млн.грн. згідно з проектом. «Але якщо буде фінансування, то повна реконструкція може завершитися в поточному році», – зауважив начальник управління. А фонтан повинні встановити протягом 2,5 місяців цього року.
Керівники медичних установ прозвітували, що захворюваність на COVID-19 зменшилася. Генеральний директор Ніжинської міської лікарні Олександр Костирко поінформував, що на разі по напрямку COVID у міській лікарні перебуває 5 пацієнтів, 1 людина з пневмонією. А також на стаціонарі перебуває 9 пацієнтів з діагнозом пневмонія нековідного генезу.
На амбулаторному лікуванні – 10 ніжинців, контактних осіб – 16.
Триває період щеплення від коронавірусної хвороби. Мобільною бригадою активно продовжується робота з вакцинації та ревакцинації населення Ніжина. Протягом минулого тижня проведено: 364 щеплень монодозною вакциною CoronaVac, за вихідні у Центрі Вакцинації провакциновано 61 особу, з них 1 ревакциновано. Центр працює за адресою: м. Ніжин, вул. Батюка, 5, приміщення Ніжинської райдержадміністрації, перший поверх, мала зала.

Минулого тижня, за період з 05 липня по 11 липня у Ніжинському пологовому будинку з’явилася на світ 21 дитина. Серед новонароджених – 10 хлопчиків та 11 дівчаток.  

Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Ніжинрада

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Міський голова Олександр Кодола провів щотижневу оперативну нараду
Міський голова Олександр Кодола провів щотижневу оперативну нараду
Міський голова Олександр Кодола провів щотижневу оперативну нараду
Міський голова Олександр Кодола провів щотижневу оперативну нараду
Міський голова Олександр Кодола провів щотижневу оперативну нараду

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *