• 25.06.2026 07:24

Скоро деяким ніжинцям, які працюють в Києві жити стане легше

Пн, 12 Липня в 21:12

Cьогодні, 12 липня, відбулася щотижнева оперативна нарада. На якій міський голова Ніжина Олександр Кодола заявив, що скоро з’явиться додатковий електропотяг, який буде зєднувати Ніжин та Київ. За його словами, на днях, у ході важливих переговорів з представниками Укрзалізниці дійшли до вище згаданого рішення. Це буде електропотяг сучасного зразка. Залізична машина буде курсувати в найбільш зручний для пасажирів час – годину пік.

Мер Ніжина Олександр Кодола, коли саме це все буде, не вказав, зазначивши орієнтовно, що на протязі двох тижнів.

Євген Ткаченко

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *