• 29.05.2024 08:35

Ніжинський міський голова братиме участь в Українському муніципальному форумі в Одесі

Сб, 24 Липня в 7:51

27–29 липня в Одесі відбудеться XVІ Український муніципальний форум, який проводитиме Асоціація міст України. Чернігівщину представлятимуть 16 делегатів. Серед них – Ніжинський міський голова Олександр Кодола.

Учасники муніципального руху зберуться для обговорення нагальних питань місцевого самоврядування.

Щороку представники органів державної влади і Асоціації міст України зустрічаються в Одесі задля того, щоб обговорити такі важливі теми, як розвиток місцевого самоврядування, децентралізація, удосконалення законодавчої бази, підтримка економічного розвитку громад, енергозбереження, реформування житлово-комунального господарства.

До участі у заході запрошуються голови громад, депутати місцевих рад, представники центральних органів державної влади, парламентарі.

Серед закордонних гостей – Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Андреас Кіфер, спеціальний уповноважений уряду Німеччини з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Ґеорґ Мільбрадт, міжнародні експерти.

У рамках Форуму передбачається проведення наступних тематичних днів:

27 липня – День місцевої демократії та відкритого врядування.

Проводитиметься в рамках проєкту Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні».

28 липня – День енергоефективності.

Проводитиметься за підтримки проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні, що впроваджується «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням уряду Німеччини.

29 липня – День діалогу: Сталий місцевий соціально-економічний розвиток.

Проводитиметься в рамках проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю», який впроваджується Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *