• 29.05.2024 07:16

Ніжинець сплачує, окрім аліментів, додатково ще 10 тисяч гривень

Пн, 26 Липня в 10:56

Існує думка, що після розлучення колишнє подружжя зводить спілкування та взаємну підтримку до мінімуму, залишаючи приводом для відносин тільки виховання спільних дітей. На Чернігівщині довести протилежне вирішив мешканець Ніжина. 

Він, окрім офіційних аліментів на дитину, добровільно сплачує колишній дружині щомісяця додаткові кошти на утримання родини.

Про це повідомляє видання Біла хата з посиланням на інформацію Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Державні виконавці ретельно слідкують за перебігом кожного виконавчого провадження, застосовуючи до боржників весь спектр примусових заходів. Проте трапляються випадки, коли батьки дивують (в хорошому сенсі) навіть досвідчених фахівців.

Як розповіли у Північно-Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Суми), у Ніжині перебуває виконавче провадження, сторони якого проявили зразкові відносини.

Судом батькові були присуджені аліменти на утримання неповнолітньої дитини у розмірі ¼ від доходу, у зв’язку з чим, з огляду на фактичні доходи чоловіка, сума дитячих коштів щомісяця коливається від 10 до 20 тисяч гривень.

Сплачуючи призначені аліменти на свою дитину, містянин не залишає й фінансово підтримувати колишню родину, перераховуючи їй кожного місяця додатково приблизно ще 10 тисяч гривень.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

На Ніжинщині жінка хотіла «грошову допомогу», натомість втратила 30 000 грн
У Ніжині великодні дарунки отримали діти з інвалідністю
У Ніжині горів житловий будинок: рятувальники виявили загиблу жінку та врятували дитину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *