• 25.06.2026 01:08

Ніжинський пологовий будинок потішив добрими новинами

Вт, 3 Серпня в 7:55

З позитивної інформації розпочинаємо робочий серпень.

Як повідомив директор КНП «Ніжинський міський пологовий будинок» Валерій Якуба на щотижневій розширеній нараді при міському голові, 2 серпня, за минулий тиждень у Ніжині народилося 17 малюків: 8 хлопчиків і 9 дівчаток. Загалом за липень Ніжинська громада збільшилася на 69 чоловік – 32 хлопчики та 37 дівчаток. Дівчатка – хоч зовсім на трішки, але «перемагають»!

Міський голова Олександр Кодола поцікавився у керівника, як просуваються справи щодо фінансування очолюваної ним медустанови, отже через внесені зміни Ніжинським пологовим будинком у ліцензію, подану ще 30 березня,  дане питання з боку Національної служби здоров’я застопорилося.

Наразі, зі слів В. Якуби, ситуація змінилася – фінансування відновлено, медпрацівники вже отримали зарплатню.

Автор: журналіст сайту «УН Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *