• 25.06.2026 14:26

На Ніжинщині рятувальники зняли з дерева котика і передали його власниці

Пн, 9 Серпня в 16:08

Рятувальники зняли кота з дерева. За допомогою до надзвичайників звернулася жителька Ніжинського району, яка не могла самотужки допомогти тварині.

Кіт заліз на дерево і не міг звідти злізти

Автор: Головне управління ДСНС України у Чернігівській області

9 серпня до Служби порятунку у Ніжинському районі звернулась мешканка села Свидовець Бобровицької територіальної громади з проханням зняти з дерева її кота, який не міг самостійно звідти злізти.

За викликом на місце події прибуло троє рятувальників та одна одиниця спеціальної техніки. За допомогою висувної драбини тварину зняли її з дерева та передали схвильованій жінці.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *