• 25.06.2026 12:58

Юний та ерудований: у міськраді вітали Вадима Мартиненка

Пт, 20 Серпня в 14:32

Вчора в сесійній залі було чимало приємних моментів, щирих посмішок та теплих привітань.

Слова вітання звучали і для  юного ніжинця Вадима Мартиненка.

Повідомляє Нежатин.

Вадим Мартиненко – випускник Ніжинської гімназії №3, який отримав 200 балів за результатами складання ЗНО з хімії.

З теплими побажаннями міський голова Олександр Кодола вручив Вадимові сертифікат на отримання грошової винагороди.

Вадим – яскравий приклад для інших школярів та учнів!

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

Петиція за порятунок річки Остер набрала необхідну кількість голосів
Інну Зінченко призначили директоркою Ніжинського фахового медичного коледжу
Ніжинський воїн: рік після повернення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *