• 23.05.2024 21:13

Хлопчик з обкладинки альбому Nirvana подав до суду на групу

Чт, 26 Серпня в 7:46

Чоловік, який немовлям з’явився на обкладинці альбому Nirvana Nevermind (1991) судиться з групою. Про це повідомляє Variety.

Обкладинка альбому Nevermind стала однією з найбільш впізнаваних обкладинок всіх часів. На ній зображене оголене немовля під водою в басейні.

Знімок зазвичай сприймається як заява про капіталізм, оскільки включає цифрове накладення доларової банкноти на риболовецькому гачку, до якого, схоже, з ентузіазмом пливе дитина. Несексуальні оголені фотографії немовлят, як правило, не вважаються забороненим контентом по закону.

Однак Спенсер Елден так не вважає.

30-річний чоловік, який був тим немовлям, подав позов проти довгого списку відповідачів, включаючи живих учасників групи Дейва Грола і Кріста Новоселича; Кортні Лав, що управляє майном Курта Кобейна; Гая Осірі і Хізер Паррі, керуючих маєтком Кобейна; фотографа Кірка Веддлі; художнього керівника Роберта Фішера; і ряду існуючих або неіснуючих звукозаписних компаній, які випустили або поширили альбом за останні три десятиліття.

За даними Variety, він вимагає не менше 150 000 доларів від кожного відповідача позову.

Спенсер стверджує, що його зображення оголеної натури на обкладинці альбому є забороненим відвертим контентом із зображенням дітей.

«Відповідачі навмисно продавали це в комерційних цілях і використовували шокуючий характер зображення Спенсера для просування себе і своєї музики за його рахунок. Відповідачі використовували відвертий контент, який зображує Спенсера, як важливий елемент схеми просування платівок, що зазвичай використовуються в музичній індустрії для залучення уваги, де на обкладинках альбомів діти зображувалися в сексуально провокаційній манері, щоб здобути популярність, стимулювати продажі і привернути увагу ЗМІ та критиків», – йдеться у позові.

Роберт Льюїс, адвокат Елдена, пропонує незвичайну інтерпретацію зображення, стверджуючи, що включення валюти в кадр змушує дитину виглядати «секс-працівником».Відзначимо, Елден неодноразово відтворював цю сцену, пірнаючи в басейн, щоб позувати (в плавках) з нагоди 10-ї, 17-ї, 20-ї та 25-ї річниці альбому.

Однак в більшості інтерв’ю, що супроводжували ці фотосесії, він висловлював глибоко змішані почуття з приводу того, що прославився завдяки обкладинці Nevermind. Йому ніяково, що майже всі бачили його голим. До цього часу, незважаючи на його неоднозначне ставлення до фотографії, він не називав її забороненою.Елден розповідав, що йому ніколи не платили за фотографію понад ті 200 доларів, які його батьки отримали за неї в день зйомки.

У попередніх інтерв’ю він стверджував, що намагався зв’язатися з Гролом і Новоселичем на дружній ноті, але так і не отримав відповіді. Можливо, новий позов заснований на тому, що батьки Елдена навіть не підписали документи, що дозволяють будь-яке використання зображення.

український дощ

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

Відважний водій зійшов з маршруту, щоб врятувати життя літньому хаскі, який впав в басейн
Популяція тупорилих акул збільшується через потепління поверхні моря
У Міноборони розповіли, куди повідомляти про зловживання у роботі ТЦК і СП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *