• 25.04.2024 06:25

Ніжинський міський пляж зачинено

Сб, 4 Вересня в 1:57

З приходом прохолодної та дощової осені, добіг кінця період роботи міської зони відпочинку або, як ще називають її мешканці Ніжина – пляж.

Про це повідомляє КП “ВУКГ” на своїй сторінці.

Міський пляж або прибережна зона річки Остер є одним із традиційних місць відпочинку ніжинців у теплу пору року. Цього сезону відпочинок жителів та гостей міста був гарним, веселим та захопливим, але, на жаль, все колись закінчується і продовжиться тільки в наступному році.

Враховуючи знання та досвід минулих років, коли зону відпочинку з осені до весни нахабно та зухвало розграбовували, керівництво комунального підприємства “ВУКГ” вирішило не ризикувати і цього року та повністю демонтувати обладнання та аксесуари пляжу. В ході робіт демонтовано роздягальню, металеві урни для дрібного сміття, вбиральню, вказівні таблички та інформаційну дошку.

Все обладнання зони відпочинку після демонтажу  буде знаходитись на відповідальному зберіганні на території комунального підприємства “ВУКГ”, а наступного року, до початку пляжного сезону, його встановлять на свої місця.

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш Telegram

Схожі записи

У Ніжині вандали викрали саджанці магнолій
Маленький волонтер купив 10 турнікетів за гроші, які батьки давали на шкільні пиріжки
Керівник КП в Ніжині може сісти за ґрати на 12 років, бо переплатив за генератори понад 5 млн грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *