• 13.07.2024 12:43

Ще 91 ніжинський учень харчуватиметься у школі безкоштовно

Пт, 24 Вересня в 1:37

Рішенням виконкому Ніжинської міської ради від 26 серпня 2021 року було затверджено списки учнів закладів загальної середньої освіти на харчування  за кошти бюджету Ніжинської міської територіальної громади у 2021—2022 н.р.

Правона безкоштовне харчування (одноразові сніданки) отримали учні 5-11 класів з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з прийомних сімей, з малозабезпечених сімей, із числа родин, які прибули до м. Ніжина з Донецької та Луганської областей, де  проводиться антитерористична операція (ООС), з числа родин, батьки яких є учасниками антитерористичної операції (ООС) та дітей загиблих батьків під час бойових дій, з числа дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах.

Загалом таких учнів нараховувалося 524.

Наразі дане рішення виконкому потребує доповнення, оскільки до списку на безкоштовне харчування директори загальноосвітніх закладів Ніжина попросили додати ще 91 учня. Загалом у даному списку відтепер 615 учнів. Про це під час засідання виконкому Ніжинської міської ради, яке відбулося сьогодні, 23 вересня, повідомила заступник начальника Управління освіти Надія Пономаренко.

«Аби забезпечити цих учнів безкоштовним харчуванням, потрібно 130 тис. гривень. Такі кошти на нашому рахунку є. Додаткові кошти з міського бюджету виділяти не доведеться», — підкреслила Надія Олексіївна.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

На Ніжинщині невідомі повісили на мосту собак – поліція відкрила справу
Врятував дружину, а сам не встиг вибратися: на Чернігівщині під час пожежі загинув чоловік
У Ніжині автівка збила 16-річну дівчину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *