• 03.12.2021 10:03

На ще одній ніжинській вулиці буде світло

Сб, 2 Жовтня в 10:09

Невдовзі, у Ніжині ще одна вулиця буде освітлюватись в темну пору доби. Силами працівників цеху з освітлення вулиць міста комунального підприємства “ВУКГ” розпочато монтування повністю нової лінії освітлення по вулиці 1-ша Садова. 

Заздалегідь, на території КП “Виробниче управління комунального господарства” було виготовлено траверси для міцного тримання вуличних світильників, закуплено якісний кабель живлення та самі ліхтарі. Загалом буде встановлено 20 ліхтарів з траверсами та підвішено 550 метрів кабелю.

По вулиці 1-ша Садова будуть встановлені сучасні та енергоефективні світлодіодні ліхтарі ДКУ ONE LED Street COB 30W, які пройшли успішну перевірку на вулицях Ніжина часом та складними погодними умовами, протягом декількох останніх років. Вони мають консольний тип та великий запас потужності. Корпус виготовлений з якісного матеріалу (алюмінієвий сплав) та має сталевий колір. В цих світильниках встановлено світлодіоди потужністю 30 Ват, що випромінюють біле світло з потужністю близько 300 Ват при перерахунку на світло звичайних ламп накалювання.

Наразі встановлено 17 ліхтарів та підвішено близько 350 метрів кабелю живлення. 

Відтепер і мешканці вулиці 1-ша Садова зможуть належним чином оцінити переваги якісного та сучасного вуличного освітлення.

Роботи тривають.

Джерело: КП “ВУКГ”

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Відсутність освітлення в Ніжині та жахливі дороги
З’явилася нова музична композиція про Ніжин. Автор розповів про її створення
У Ніжині збільшують кількість локацій, де можна придбати новорічних красунь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *