• 28.11.2021 01:27

“Я навіки закохана в Ніжин” творче зізнання юної студентки з Чернігова (ВІДЕО)

Пн, 4 Жовтня в 0:03

2 жовтня мережу сколихнула прем’єра витонченого та професійно відзнятого кліпу Тетяни Довгошеї «Я навіки закохана в Ніжин». У цьому музичному дарунку ніжинській громаді Тетяна зізнавалася у любові до величного, древнього, неповторного і завжди різного Ніжина.

Повідомляє MYNIZHYN.com

Вірші ніжинської письменниці Ірини Васильківської сколихнули творчу уяву студентки Тетяни й на світ «народився» прекрасний музичний твір. Але про все послідовно в інтерв’ю Тетяни Довгошеї

– Тетяно, звідки ви родом і як доля привела вас у Ніжин?

– Я корінна чернігівка. Тому спочатку я навчалася в Чернігівському музичному коледжі імені Левка Ревуцького на відділі хорового диригування, а потім вирішила пов’язати своє майбутнє з музикою, вступивши на факультет музичного мистецтва у прекрасне місто Ніжин.

 – Яку музичну освіту ви отримали?

– За першою освітою я керівник музичного ансамблю/хору (музичний коледж імені Л. Ревуцького), за другою, в Ніжині – вчитель музичного мистецтва. Також зараз я навчаюсь на факультеті психології та соціальної роботи.

– Як виникла ідея створення відеоподарунку про Ніжин?

 – Ідея  зробити подарунок місту виникла понад рік тому. Я знайшла дуже гарний вірш про Ніжин, який написала ніжинська поетеса Ірина Васильківська (Тетяна Тимченко) та на її слова склала музику. Ніжин – дуже гарне місто зі своїми традиціями, культурою, звичаями, пам’ятками та архітектурою – місто, яке варто побачити кожному.

– Хто створив відео?

– Шлях від ідеї до створення відео був великий, до знімання відео долучилися оператори Ніжина : Дмитро Піщулін, Микола Стрєльніков, Ігор Лапіен, Владислав Лях, які на професійному рівні зробили цей кліп таким яскравим!

-Технічні моменти були цілковито в чоловічих руках, а хто займався постановкою кадрів?

– Постановку кадрів кліпу та ідей я взяла на себе. Також хочу висловити велику вдячність людям, які мені допомогли створити цей відеопроєкт це: Ганна Б’янка, Микола Стрєльніков, Дмитро Піщулін; Зразковий ансамбль танцю “Вікторія” всім викладачам та учасникам велика подяка! Студентам, які взяли участь у створенні кліпу! А також велика вдячність за підтримку Ніжинському міському голові Олександру Кодолі!

– В якому віці ви почали співати?

– Співати почала з дитинства – спочатку я пішла в музичну школу, мріючи навчитись грати на фортепіано, далі – музичний коледж, де я почала складати музику, ну а сьогодні це – Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, тоді і виникла ідея створювати відеопроєкти)

– Хто прищепив вам любов до музики?

– Музикантом в сім’ї була бабуся, потім мама отримала музичну освіту, але свій професійний шлях пов’язала з журналістикою. Батьки розповідали, що з самого дитинства я була споріднена з музикою: любила співати та танцювати, грати на фортепіано, малювати. Тому все, що має творче зерно – це моє. Складати музику, тексти, вірші – почала вже в студентські роки.

Наостанок ніжинській громаді та гостям міста представлено кліп талановитої дівчини – Тетяни Довгошеї в тандемі з Володимиром Стародубцем 

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Їхав у причепі саморобного трактора: на Ніжинщині загинув чоловік
ДТП у Ніжині: винуватець утік з місця події
На даху магазину на Ніжинщині зимуватиме лелека

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *