• 03.12.2021 09:46

В Ніжинській ЗОШ № 10 не буде 10-11-их класів. Реакція батьків

Пн, 4 Жовтня в 23:17

До нас звернулася група батьків учнів ЗОШ № 10 міста Ніжина. Їх діти зараз навчаються в 9-му класі. Як повідомила адміністрація школи, що в наступному році старших класів не буде. Тобто учням потрібно після закінчення вступати кудись або шукати іншу школу. Ця новина шокувала деяких батьків 9-класників. Оскільки школа знаходиться поруч з домом, а до найближчої потрібно йти. В новому класі підліткам потрібен час для адаптації до всього нового. А це своєрідний стрес, адже краще поринути у світ науки ніж займатися організаційними моментами(знаомство, “вливатись в колектив”, розбирати нові правила…).

Журналісти нашого видання vkorin.com.ua хотіли отримати коментар від начальника управління освіти

Ніжинської міської ради Чернігівської області Градобик Валентини Валентинівни. Також як пише офіційний сайт ніжинської міської ради Валентина Валентинівна є директором Ніжинського навчально-виховного комплексу №16 «Престиж». Чиновниця нам порадила звернутися до директора школи Ніконця Сергія Віталійовича.

Ми поговорили з директором ЗОШ № 10 з приводу даного питання:

“При потужності школи 860 учнів, станом на сьогоднішній день у нас -1018. Фізично немає можливості вже їх набирати. Є в плані, що вже через час не буде ні 10, ні 11 класу, паралелі будуть з першого класу. Ми будемо набирати вже по три, не по чотири класи, щоб зняти “підзвінку”. Оскільки в нашій школі є ще “підзвінка”. Рішення про те, що ми йдемо в перепрофілювання нашого закладу в гімназію з наступного року з першого вересня було прийнято також громадськими організаціями батьків нашої школи. Аналогічне рішення одноголосно прийнято і на педраді, а також включено в стратегію нашого закладу. Зараз я переговорив з класними керівниками трьох 9-их класів, які на даний час є в нашій школі. Відбулися батьківські збори, на яких жодним чином ніхто не піднімав питання по 10-11-х класах. Зараз всі розуміють, що ми готовимо до профорієнтаційної роботи. Щоб діти після 9-го класу пішли до інших навчальних закладів міста Ніжина чи інших міст.”, – зазначає Ніконець Сергій Віталійович.

Після нашої розмови у viber-групі батьків з’явилося повідомлення:

Також за словами не згодних батьків їх більшість:

“Є батьки, які проти даного рішення, а є батьки, яким все одно. Але переважна кількість хоче щоб їх дитина здобула повну загальну середню освіту саме в тій школі, в якій вона навчалася з першого класу.”, зазначає мама дитини, яка навчається в ЗОШ № 10.

Ми будемо слідкувати за ситуацією та тримати вас в курсі.

Євген Ткаченко

Отримуйте актуальні новини першими – підписуйтесь на наш  Telegram

Схожі записи

Відсутність освітлення в Ніжині та жахливі дороги
З’явилася нова музична композиція про Ніжин. Автор розповів про її створення
У Ніжині збільшують кількість локацій, де можна придбати новорічних красунь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *